"Vállalkozóbarát egyetemek" konferencia, Münster, 2012

2012. április 25-27. között kerül megrendezésre a "Vállalkozóbarát egyetemek" elnevezésű konferencia a németországi  Münsterben, a Science-to-Business Marketing Research Centre és a FINPIN (Finnish Entrepreneurship and Innovation Network for Higher Education) közös szervezésében, amely kiváló alkalmat biztosít a résztvevők számára, hogy megosszák legújabb ismereteiket a vállalkozóbarát egyetemekkel kapcsolatban.

A konferencián lehetőség van műhelyfoglalkozásokon részt venni, valamint neves szakértők adnak elő különböző témákban, mint például az egyetemi hallgatók tudás-intenzív vállalkozásainak elősegítése; az innováció által előmozdítható versenyképesség és növekedés; az egyetemek és az üzleti élet között létrejövő együttműködések; valamint a tudományos ötlettől az üzletig tartó marketing tevékenység témájában.

Regisztrációra a http://www.entrepreneurial-universities.com/index/registration oldalon van lehetőség.

Jelentkezési határidő: 2012. március 12.
Részvételi díj:

2012. március 1.-ig 449 EUR, PhD hallgatóknak 349 EUR